PROJEKT ZAHRADY MŠ

Dodavatel obou projektů: Jan Hnilica

Zeleň projektu obstarává: Hit Flora Děčín

Stavby zahájeny: 8. září 2014

Záměrem projektů je přebudování zahrad mateřských škol Klostermannova a Thunská v dětská hřiště v přírodním stylu.

Projekty jsou financovány z dotace SFŽP, výzvy LIV., prioritní osa 7 - Rozvoj infrasturuktury pro environmentální vzdělávání, poradenství a osvětu a spoluúčasti ve výši 10 % z rozpočtu mateřských škol - Klostermannka ještě z dotace Krajského úřadu Ústeckého kraje.

logo UK2

Celkové náklady projektu je KL 2 800 000,- Kč, TH 900 000,- Kč

Při MŠ Klostermannova vzniká minifarma pod názvem projektu „Malý farmář“ za spoluúčasti Krajského úřadu Ústeckého kraje. Myšlenkou projektu je soužití drobných hospodářských zvířat (slepice, kozy, ovečky, poník, králíci, morčata) s dětmi předškolního věku. Cílem je taktilní terapie, prožitkové učení a ochrana přírody.

Fotogalerie zahrady MŠ Klostermannova

Fotogalerie zahrady MŠ Thunská