Učitelka Bc. Oldřiška Sajverová z MŠ Thunská si pro děti připravila tematický materiál k distančnímu vzdělávání (viz příloha dole). Pokud budete mít jakékoliv fotografie z tvoření s dětmi, budeme rádi, když nám je zašlete na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Do předmětu e-mailu napište PODZIM. Fotografie si s dětmi společně prohlédneme, až se ve zdraví sejdeme v opět otevřené školce.

  POSLEDNÍ NOVINKY

  PROHLEDAT STRÁNKY

  INFORMACE

  Mateřská škola Děčín VI, Klostermannova 1474/11, příspěvková organizace. Zřizovatelem je Statutární město Děčín se sídlem Magistrát města Děčín, Mírové náměstí 1175/5, Děčín IV.

  Prohlášení o přístupnosti

  KONTAKTUJTE NÁS

  Adresa : Klostermannova 1474/11

  405 02 Děčín VI-Letná
  • E-mail : msklostermannova@msklostermannova.cz
  • Telefon: +420 412 535 026